Black Month: opptil 25 % rabatt på utvalgte produkter. 1.–30. november. Gjelder så langt lageret rekker.
Black Month: Prissjekk
Her har vi samlet produkter der vi har lavest pris blant nettbutikker vi sammenligner med. Vi sjekker prisene hver dag gjennom hele november, så du kan handle trygt.
| Produkt | Glow Naturals | Laveste pris hos andre nettbutikker i prissjekken |
|---|---|---|
Kollagenpulver VERISOL® med vitamin C, biotin og hyaluronsyre – 300 g | kr 409.00 |
Ved kontroll var prisen vår lavere enn alle prisene vi sammenlignet med, og 190,00 kr (32 %) lavere enn den billigste i listen over. Sist sjekket 31.10.2026 kl. 09:07. |
Ginkgo Biloba med Eleuthero 120 mg – 100 kapsler | kr 269.00 |
Ved kontroll var prisen vår lavere enn alle prisene vi sammenlignet med, og 60,00 kr (18 %) lavere enn den billigste i listen over. Sist sjekket 31.10.2026 kl. 07:52. |
Maca 500 mg kapsler | 250 stk (vegkapsler) | kr 289.00 |
Ved kontroll var prisen vår lavere enn alle prisene vi sammenlignet med, og 60,00 kr (17 %) lavere enn den billigste i listen over. Sist sjekket 31.10.2026 kl. 08:31. |
Priser er oppgitt i norske kroner inkludert merverdiavgift men uten frakt.
Magnesium L-Threonate 150 mg – 120 kapsler
kr 299.00Nåværende pris er: kr 299.00. Før:kr 399.00Resveratrol 500 mg per kapsel – 60 vegkapsler
kr 289.00Nåværende pris er: kr 289.00. Før:kr 384.00Kollagen+ Verisol Biotin – 300 g
alldeynn collarose biotin vitamin c kollagen collagen pulver bringebær kollagen 300g smak kollagen verisolkr 339.00Nåværende pris er: kr 339.00. Før:kr 445.00L-theanin 196 mg – 120 tabletter
120 tabletter aminosyre teanin Camellia sinensis grønn te-ekstrakt koffein og teanin kosttilskudd tabletter kveldsrutine l-theanin tabletter l-theanine tabletter morgenrutine standardisert ekstrakt teanin tabletterkr 159.00Nåværende pris er: kr 159.00. Før:kr 209.00Lion’s Mane 500 mg – 120 vegkapsler
kr 199.00Nåværende pris er: kr 199.00. Før:kr 261.00Turkesteron – Ajuga turkestanica ekstrakt- 500 mg standardisert 10% – 120 vegkapsler
Vurdert 5.00 av 55.0 kr 339.00Nåværende pris er: kr 339.00. Før:kr 449.00MR BRAIN – Urtekompleks – 120 vegkapsler
kr 229.00Nåværende pris er: kr 229.00. Før:kr 299.00Glysin 800 mg – 120 kapsler
kr 139.00Nåværende pris er: kr 139.00. Før:kr 175.00NAC N-acetyl cystein 600 mg med selen – 250 vegkaps
kr 469.00Nåværende pris er: kr 469.00. Før:kr 593.00Maitake kapsler ekstrakt 15:1 500 mg – 60 kapsler
kr 129.00Nåværende pris er: kr 129.00. Før:kr 162.00Vitamin C 1000 mg SR – sustained release med bioflavonoider – 120 kapsler
kr 169.00Nåværende pris er: kr 169.00. Før:kr 210.00Glukosamin 500 mg med kondroitin 200 mg, MSM 250 mg og vitamin C – 120 kapsler
kr 129.00Nåværende pris er: kr 129.00. Før:kr 159.00Malurt ekstrakt 4:1 Artemisia absinthium 300 mg – 90 veganske kapsler
kr 199.00Nåværende pris er: kr 199.00. Før:kr 245.00NAC 600 mg + Artisjokk 120 tabletter
kr 189.00Nåværende pris er: kr 189.00. Før:kr 234.00Gurkemeie kapsler 1000 mg – Curcuma longa, 90 stk
kr 159.00Nåværende pris er: kr 159.00. Før:kr 193.00Inositol 600mg 120 kapsler
kr 179.00Nåværende pris er: kr 179.00. Før:kr 218.00Inulinpulver fra blå agave – 227 g
kr 179.00Nåværende pris er: kr 179.00. Før:kr 219.00Melkesyrebakterier med 4 stammer – 60 kapsler
kr 159.00Nåværende pris er: kr 159.00. Før:kr 194.00PQQ 20 mg og Coenzyme Q10 50 mg – 60 vegkapsler
kr 209.00Nåværende pris er: kr 209.00. Før:kr 256.00R-alfa-liponsyre tilskudd antioksidant kapsler 200mg -60 stk
kr 269.00Nåværende pris er: kr 269.00. Før:kr 327.00Sink + Kobber bisglysinat 10:1 chelatert – 180 tabletter – 720 porsjoner
kr 229.00Nåværende pris er: kr 229.00. Før:kr 279.00Astaksantin 8 mg naturlig karotenoid vegansk – 90 kapsler
kr 259.00Nåværende pris er: kr 259.00. Før:kr 311.00Bacopa Monnieri 500 mg 50% bakosider – 90 vegkapsler
kr 269.00Nåværende pris er: kr 269.00. Før:kr 324.00Bee propolis 550 mg flavonoider – 60 kapsler
kr 149.00Nåværende pris er: kr 149.00. Før:kr 179.00Berberin Forte 485 mg Berberis vegansk – 100 kapsler
485 mg Apollo's Hegemony berberin Berberin berberine forte berberis vulgaris naturlig berberin planteekstraktkr 299.00Nåværende pris er: kr 299.00. Før:kr 359.00Berberin HCL 500 mg kapsler – 90 stk
Vurdert 5.00 av 55.0 kr 239.00Nåværende pris er: kr 239.00. Før:kr 288.00Berberine Complex m. Kanel – 90 Kaps
kr 289.00Nåværende pris er: kr 289.00. Før:kr 349.00Cissus Quadrangularis 500 mg ayurvedisk urteekstrakt – 90 veganske kapsler
kr 329.00Nåværende pris er: kr 329.00. Før:kr 395.00Fiskeolje Omega-3 400 mg EPA 300 mg DHA – 240 softgels
kr 379.00Nåværende pris er: kr 379.00. Før:kr 455.00Fukoksantin 50 mg standardisert Undaria pinnatifida – 90 vegkapsler
kr 189.00Nåværende pris er: kr 189.00. Før:kr 229.00Ginkgo Biloba med Eleuthero 120 mg – 100 kapsler
kr 269.00Nåværende pris er: kr 269.00. Før:kr 324.00Glukosamin kondroitin MSM med hyaluronsyre og kollagen – 90 kapsler
kr 369.00Nåværende pris er: kr 369.00. Før:kr 442.00Huperzin A 200 µg – 120 vegkapsler
kr 289.00Nåværende pris er: kr 289.00. Før:kr 349.00Hydrolysert Marint Kollagen Pulver 300g (Fersken)
kr 399.00Nåværende pris er: kr 399.00. Før:kr 481.00Kalsiumsitrat til daglig bruk – 227 g pulver
kr 199.00Nåværende pris er: kr 199.00. Før:kr 239.00Kanna 50 mg – 90 tabletter
kr 269.00Nåværende pris er: kr 269.00. Før:kr 325.00Koenzym Q10 (ubikinon) 200 mg med piperin – 60 vegkapsler
kr 269.00Nåværende pris er: kr 269.00. Før:kr 326.00Kolin bitartrat 700 mg + Inositol 500 mg – 120 vegkapsler
kr 199.00Nåværende pris er: kr 199.00. Før:kr 239.00Lion’s Mane Full Spectrum 500 mg – 60 vegkapsler
kr 119.00Nåværende pris er: kr 119.00. Før:kr 144.00Liposomal berberin med krom og probiotika – 60 vegkapsler
kr 369.00Nåværende pris er: kr 369.00. Før:kr 445.00Lykopen 40 mg – 60 Rapid Release Softgels
kr 319.00Nåværende pris er: kr 319.00. Før:kr 385.00Løvetannrot 500 mg – 100 vegkapsler
kr 139.00Nåværende pris er: kr 139.00. Før:kr 167.00Maca rot 500 mg Full Spectrum – 100 vegkapsler
kr 139.00Nåværende pris er: kr 139.00. Før:kr 168.00Magnesium 400 mg trippel kompleks – 300 vegkapsler
kr 289.00Nåværende pris er: kr 289.00. Før:kr 349.00Magnesium Taurat med P5P – 200 vegkapsler
kr 279.00Nåværende pris er: kr 279.00. Før:kr 336.00Magnesiumsitrat Gummies bringebær 250 mg per porsjon – 48 stk
kr 169.00Nåværende pris er: kr 169.00. Før:kr 204.00NALT 500 mg med P5P – 120 vegkapsler
kr 199.00Nåværende pris er: kr 199.00. Før:kr 239.00Sagpalme og gresskarfrøolje med lykopen – 90 softgels
kr 289.00Nåværende pris er: kr 289.00. Før:kr 350.00Serrapeptase 120 000 U – 60 veganske kapsler
kr 249.00Nåværende pris er: kr 249.00. Før:kr 299.00Trans-resveratrol 500 mg – 60 vegkapsler
kr 319.00Nåværende pris er: kr 319.00. Før:kr 384.00Two Per Day Multivitamin 120 kapsler
120 kapsler kosttilskudd voksne Life Extension multivitamin selen sink to per day vitamin B12 Vitamin D3 vitaminer og mineralerkr 379.00Nåværende pris er: kr 379.00. Før:kr 454.00VERISOL Kollagen Vitamin C Biotin pulver bærsmak – 300 g
alldeynn collarose biotin vitamin c kollagen collagen pulver bringebær kollagen 300g smak kollagen verisolkr 369.00Nåværende pris er: kr 369.00. Før:kr 445.00Vendelrot med standardisert ekstrakt – 120 kapsler
kr 369.00Nåværende pris er: kr 369.00. Før:kr 444.00Vitamin D3 høy dose 3750 IU per dose – 90 tabletter
Apollo Hegemony D3 D-vitamin høy dose høydosert D3 kolekalsiferol tilskudd Sterk D-vitamin sterk vitamin D vitamin D3 15000 IUkr 269.00Nåværende pris er: kr 269.00. Før:kr 324.00Ashwagandha KSM-66 vingummi med søt appelsin 300 mg per porsjon – 40 stk
kr 129.00Nåværende pris er: kr 129.00. Før:kr 154.00Biotin 10mg (10.000 mcg) 180 tabletter
kr 179.00Nåværende pris er: kr 179.00. Før:kr 212.00BroccoMax – brokkolifrøekstrakt med myrosinase, 60 kapsler (veganske)
kr 369.00Nåværende pris er: kr 369.00. Før:kr 439.00Cascara Sagrada 450 mg – 250 kapsler
250 kapsler cascara sagrada naturlig urt Now Foods plantebasert kosttilskudd rhamnus purshiana tradisjonell urt urteekstraktkr 289.00Nåværende pris er: kr 289.00. Før:kr 344.00Collarose flytende kollagen VERISOL® 10 000 mg med vitamin C – 30 x 30 ml
kr 759.00Nåværende pris er: kr 759.00. Før:kr 899.00Gratis frakt til pakkeboksFiskeolje Omega-3 1000 mg D3 2000 IU K2 MK-7 – 120 kapsler
kr 329.00Nåværende pris er: kr 329.00. Før:kr 394.00Fosfatidinsyre 750 mg – 60 vegkapsler
kr 269.00Nåværende pris er: kr 269.00. Før:kr 319.00GABA Pulver 250 g – Gamma-aminosmørsyre
Vurdert 5.00 av 55.0 kr 209.00Nåværende pris er: kr 209.00. Før:kr 250.00Gaba Max Strength 750mg 60 kapsler
kr 159.00Nåværende pris er: kr 159.00. Før:kr 189.00Glukosamin 1500 mg Kondroitin MSM kompleks – 240 kapsler
kr 629.00Nåværende pris er: kr 629.00. Før:kr 749.00Kollagen kapsler med vitamin C og biotin – 180 stk
kr 259.00Nåværende pris er: kr 259.00. Før:kr 308.00Kreatin tabletter 500 mg HCl – 120 stk
kr 159.00Nåværende pris er: kr 159.00. Før:kr 189.00Maca 500 mg kapsler | 250 stk (vegkapsler)
kr 289.00Nåværende pris er: kr 289.00. Før:kr 344.00Magnesium malat 170 mg + B6 – 200 vegkapsler
kr 209.00Nåværende pris er: kr 209.00. Før:kr 248.00Metylkobalamin og 5-MTHF 60 tabletter (240 porsjoner)
kr 209.00Nåværende pris er: kr 209.00. Før:kr 249.00Myo-inositol pulver 300 g – 3000 mg per porsjon appelsinsmak
kr 249.00Nåværende pris er: kr 249.00. Før:kr 298.00Resveratrol 250 mg – 30 kapsler
kr 159.00Nåværende pris er: kr 159.00. Før:kr 189.00Rhodiola rosea 500 mg – 90 vegkapsler
kr 219.00Nåværende pris er: kr 219.00. Før:kr 260.00Shilajit (Mumio) ekstrakt 500 mg DER 10:1 – 90 vegkapsler
kr 169.00Nåværende pris er: kr 169.00. Før:kr 201.00Sink sugetabletter – 15 mg, 70 stk (Lozenges)
15 mg 70 sugetabletter Apollo's Hegemony daglig rutine kosttilskudd pastiller presis porsjon sink pastiller sink sugetabletter sinkglukonat Zinc Lozengeskr 209.00Nåværende pris er: kr 209.00. Før:kr 249.00Uridin monofosfat pulver – 50 gram
kr 369.00Nåværende pris er: kr 369.00. Før:kr 439.00Vitamin D3 50 µg og K2 MK-7 50 µg – 180 tabletter
kr 169.00Nåværende pris er: kr 169.00. Før:kr 202.005-HTP 150 mg – 120 vegkapsler
kr 339.00Nåværende pris er: kr 339.00. Før:kr 399.00Acetyl L-Karnitin – ALCAR 550 mg – 150 vegkapsler
kr 249.00Nåværende pris er: kr 249.00. Før:kr 293.00CDP Kolin (Citikolin) 300 mg – 90 vegkapsler
kr 349.00Nåværende pris er: kr 349.00. Før:kr 412.00Diamond Multivitamin uten jern vegansk – 120 kapsler
kr 409.00Nåværende pris er: kr 409.00. Før:kr 484.00Glycin 1000 mg – ren aminosyre, 100 kapsler
kr 249.00Nåværende pris er: kr 249.00. Før:kr 294.00Grønn Te EGCG (ekstrakt) – 500 mg – 120 kapsler
kr 229.00Nåværende pris er: kr 229.00. Før:kr 271.00Jod 150 µg – Kaliumjodid tabletter – 180 tabletter (720 doser) – Apollo’s Hegemony
kr 169.00Nåværende pris er: kr 169.00. Før:kr 199.00Kollagenpulver VERISOL® med vitamin C, biotin og hyaluronsyre – 300 g
kr 409.00Nåværende pris er: kr 409.00. Før:kr 484.00Liposomal glutation 500 mg per porsjon – 60 vegkapsler
Vurdert 5.00 av 55.0 kr 409.00Nåværende pris er: kr 409.00. Før:kr 484.00Magnesium Kompleks (4-Former) – 180 vegkapsler
kr 309.00Nåværende pris er: kr 309.00. Før:kr 365.00Naturlig Vitamin C Acerola pulver 250 mg – 100 g
kr 159.00Nåværende pris er: kr 159.00. Før:kr 188.00Quercetin med Bromelain 400 mg naturlig – 120 kapsler
kr 419.00Nåværende pris er: kr 419.00. Før:kr 494.00Shiitake kapsler ekstrakt 15:1 500 mg – 60 kapsler
kr 129.00Nåværende pris er: kr 129.00. Før:kr 152.00Sink L-Karnosin 8 mg + 29,5 mg – 90 vegkapsler
kr 339.00Nåværende pris er: kr 339.00. Før:kr 399.00Spermidine 6 mg hvetekimekstrakt vegansk – 60 kapsler
kr 339.00Nåværende pris er: kr 339.00. Før:kr 399.00TMG Trimethylglycin Pulver – 300 g
kr 339.00Nåværende pris er: kr 339.00. Før:kr 399.00Ubiquinol CoQ10 med shilajit 100 mg – 60 softgels
kr 589.00Nåværende pris er: kr 589.00. Før:kr 697.00Vitamin B-Kompleks aktive former – metylert B12, P5P og L-metylfolat – 120 vegkapsler
Vurdert 5.00 av 55.0aktiv b-kompleks aktiv B12 metylkobalamin B-kompleks med kolin og inositol sterk vitamin B med piperin vitamin B kompleks høy dosekr 259.00Nåværende pris er: kr 259.00. Før:kr 305.00ZMA – Magnesium + Sink + P-5-P (B6) – Chelatert – 120 kapsler – 1 kapsel daglig
kr 279.00Nåværende pris er: kr 279.00. Før:kr 329.00Zinc L-Carnosine PepZin GI 75 mg chelat – 120 vegkapsler
kr 419.00Nåværende pris er: kr 419.00. Før:kr 495.00
På siden «Black Month: Prissjekk» ser du flere produkter og hvordan vi sammenligner.



































































































